Valpekurs 3
Valpekurs er kurset for deg som nylig har fått valp (3-8 mnd gammel). Kurset bygger på samarbeid og mestring og vil bestå av enkle lydighetsøvelser, grunntrening, kontakttrening og belønningsformer. Bruk koden "Klubbmedlem" for medlemspris.


Tid og sted
06. apr. 2021, 19:15 – 18. mai 2021, 20:30
Kristiansand Hundeklubb, Nedre Timenes, 4635 Kristiansand
Om kurset
Valpekurs er kurset for deg som nylig har fått valp ().3-8 mnd gammel
Kurset bygger på samarbeid og mestring og vil bestå av enkle lydighetsøvelser, grunntrening, kontakttrening og belønningsformer. Her lærer du det grunnleggende for å lykkes med ditt nye familiemedlem!
Ta gjerne med noe å sitte på til deg og de du eventuelt har med da vi tar pauser underveis.
Første kurskveld har alle tre valpekurs felles teori fra kl. på klubbens område.Teori:17:30 - 19:30
COVID-19
Vi følger til enhver tid anbefalinger fra Folkehelseinstituttet og ber om at alle holder minst 2 meter avstand til hverandre.
Billetter
Valpekurs 3
På neste side skriver du inn rabattkoden (Klubbmedlem) for medlemmer, HUSK Å TRYKKE ENTER! Dobbeltsjekk at rabatten er trukket fra før du går videre. Dersom det glemmes og medlemsrabatt må tilbakebetales tar vi et adm. gebyr på 50,-
NOK 1,800.00Salget ble avsluttet
Total
NOK 0.00